Centrální registr "blbců"

Čechy, Morava, Slezsko

Logo,
 kliknutím na podstránkách přejdete na Home Page


Sponzorem webu je VIPportal.cz


Ohlašovna "blbců" do centrálního registru

Jakou formou nahlášení provedete, je celkem jedno, hlavní a nejdůležitější přitom je zhmotnit Vaše myšlenky do podoby psaného textu. Pak již jen bude záležet na tom, jestli to vůbec budete chtít odeslat k uveřejnění. Pokud ano, tak zda volně přístupné, nebo jako odkaz chráněný heslem, aby se na to dostali jen návštěvníci hesla znalí.

Sužuje Vás, nebo dokonce až deptá, nějaký "blbec"? Je to zbytečné, oni nejsou nijak nebezpeční, jen je potřeba o nich vědět pár základních informací a uvidíte, že každé setkání s nimi Vám přinese vždy jen návaly radosti, smíchu a pohody... Více info viz

Domovská stránka centrálního registru "blbců"


V případě potřeby si zde dole můžete zkopírovat e-mail
  (a místo smajlíka pak jen dáte pomocí pravého Alt+V správný znak):

  postavipportal.cz

(= administrátor webů)


Účelem tohoto webu není "blbce" odsuzovat, nebo se jim smát, na souzení skutků a jednání lidí má Vesmír své vlastní "nástroje" v podobě tzv. Vesmírné energie, ale co nejvíce eliminovat dopad jejich existence zejména na Vaši psychiku. Pro běžný život postačí si při setkání s "blbci" pamatovat následující větičku první pomoci:

Zní z tisíců našich hrdel, polibte nám všichni...

Leč stále platí, že štěstí přeje připraveným a od toho tu je tenhle registr. Je třeba o nich mít přehled, oni se často přetvařují a nejsou na první pohled vidět. Že by ostych?

Patříte snad mezi ty, co mají nutkavou potřebu konat nějaké dobré skutky? Pomozte třeba právě "blbcům" v boji s nepřízní osudu a nahlašte je. Umožníte jim, že při tomto "boji s vlastní blbostí" jim bude spousta lidí z jejich okolí fandit a držet palce.

Kamarádi blbci, trápí Vás tato fáze Vašeho vývoje? Nestyďte se a dejte o sobě vědět i sami! Přinese Vám to nesmírnou úlevu a posune Vás to ve vývoji značně kupředu, protože základem každého posunu vpřed je vždy fakt, že je potřeba si nejdříve něco uvědomit a následně s tím "pracovat".

Však jsme jedna rodina! Jsem prý také "hloupý" a "ničemu nerozumím", říkal mi předchozí "podšéf"... No bóóóže... Trestné to není, nebolí to, nejsem v tom sám, je nás spousta, nikdo mi to nezávidí, tak co...

Je zcela zbytečné zde registrovat vrcholové politiky (to bych se udřel), jakož i Vaše neoblíbené vedoucí a šéfy. Pokud budete chtít navštívit i tuto stránku, zadejte prosím uživatelské jméno (= křestní jméno mého "podšéfa" cca do konce r. 2016, malé písmeno na začátku) a heslo. Místo hesla napište, co byl (i je nadále) můj "podšéf" .

Upozorňuji, že Vaše pokusy jsou pravděpodobně monitorovány "špehy" všeho druhu a cokoliv řeknete napíšete, může být použito proti Vám .


Copyright ©   Všechna práva vyhrazena.