Centrální registr "blbců"

Čechy, Morava, Slezsko

Logo,
 kliknutím na podstránkách přejdete na Home Page


Sponzorem webu je VIPportal.cz


Skener "blbců" (Imbecils scanner)

Nabízím Vám ojedinělou možnost zjistit, jak na tom jste s Vaší "blbostí". Pro měření je používán experimentální IoT modul (IoT = Internet of Things), nazvaný PEPA. Jde o zařízení, ukazující, kudy všude se může ubírat vývoj v oblasti, zvané Internet služeb.

Nabízená služba je zcela zdarma, pouze mne podle Vašeho uvážení můžete napsat, jak jste s touto službou spokojeni, zda Vám do dalšího života byla užitečná a jestli Vás "vnitřně" nějak obohatila, jestli Vám něco "dala"...

PEPA = První Elektronická Psychiatrická Ambulance v ČR, Evropě, ale i na celém světě, založená na principu automatického načítání Vámi vyzařované energie a okamžitého, rovněž zcela automatického vyhodnocení naměřených hodnot.

Návod k použití: posaďte se před monitor, soustřeďte myšlenky na střed čela (pro znalce uvádím, že se jedná o tzv. třetí oko) a klikněte na odkaz pod tímto odstavcem. Coby uživatelské jméno pak napište Vaše křestní jméno (všechna písmena malá) a do pole pro heslo napište číslicemi, kolik Vám je (dokončených) let. To je vše.

>>> Kliknutím zde můžete aktivovat skener PEPA


Vše dopadlo OK? Jak postupovat, pokud event. budete vyhodnocen (-a) jako "blbec"?

 Zde se prosím zaregistrujte: Centrální registr "blbců" pro Čechy, Moravu a Slezsko


To je vše. Více pro to již dělat nemusíte, je to zbytečné, s "blbostí" ve Vašem stádiu stejně už nic dělat nejde... . No bóóóže... Takových je...


Prosím, prosím, nemlaťte mne, na světě je tak krásně a humor je kořením života. Pošlete na tuhle stránku adepty z Vašeho okolí, ať se předvedou, jak na tom jsou oni. Kdybyste věděli, koho osud nastražil do života mně, tak byste se mé snaze jim to vracet vůbec nedivili...

Jen nemohu jmenovat (nejen kuliva GDPR), o mých webech vědí, sám jsem je na ně nasměroval, protože mi slouží jako místo, které potřebuji k jistým pokusům. Hledám totiž dobrovolníky pro experimenty, zvané "obranné účinky Vesmírné energie".

Pro zájemce: Kterak hledat "dobrovolníky"...,


Buďme ale rádi, že ti naši "blbci" čeští, střediskoví , jsou jen s malým "b" na začátku, na světě jsou i tací, kteří místo "b" tam mají "B" (a někdy opravdu hodně velké), kteří napáchají škody mnohem větší, v podstatě nenahraditelné.

Helejte, jen malou poznámku: trošku se ale nad sebou přece jenom zamyslete, pokud jste na ten odkaz na skener kliknuli, nemáte ještě zcela jasno v tom, co je a co není ve světě techniky možné, takže bych Vám doporučil navštívit odkaz více seriózní a něco málo si o tom nastudujte:

Největší 'chytrosti' ve 21. století (na webu BestSmarts.eu).


Informace

Nabídka služeb

Doporučené odkazy

Logo VIPportálu Mrkající myška

Relax a zábava

Výměna odkazů


zc.latroppiv@atsop  

 Napsat


Copyright ©   Všechna práva vyhrazena.